USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Crisalida Cabanas Villa Yacanto Villa Yacanto Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Crisalida Cabanas Villa Yacanto

ex. Crisálida Cabañas Villa Yacanto

Vroegtijdige boeking
2026-10-25
2026-10-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

34

Crisalida Cabanas Villa Yacanto

 Wi-Fi

WiFi

 Gratis parkeren
 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Zwembad

Oneindige zwembad

Seizoensgebonden buitenzwembad

 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


De 1-slaapkamer Crisalida Cabanas Villa Yacanto ligt op een welgelegen locatie in Villa Yacanto en biedt gasten de mogelijkheid om gebruik te maken van een zwembad.

Capilla La Merced is binnen een 10-minuten rijafstand van deze hut gesitueerd.

Deze 40 m² grote villa biedt uitzicht op de berg en beschikt over een kleedruimte en een eetgedeelte. Daarnaast zorgen mediavoorzieningen, zoals een flatscreen TV met satellietzenders, voor een aangenamer verblijf. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn badlakens voor het comfort van de gasten.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Monumento al Indio
    2,8 km
  • Capilla La Merced
    2,8 km
  • Balneario Viejo
    1,6 km
  • Campo Del Libertador
    2,8 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Oneindige zwembad
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Tuin

Kamervoorzieningen

  • Kleedruimte
  • Eettafel
  • Flat-screen TV
  • Vloerbedekking

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 20:00
Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Waar kunnen we onze auto parkeren in Crisalida Cabanas Villa Yacanto?

    Gasten van Crisalida Cabanas Villa Yacanto kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren.
  • ❓

    Welke diensten biedt Crisalida Cabanas Villa Yacanto aan zijn gasten?

    Crisalida Cabanas Villa Yacanto biedt diensten zoals 24-uurs receptie.
  • ❓

    Zijn huisdieren toegestaan in Crisalida Cabanas Villa Yacanto?

    Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Crisalida Cabanas Villa Yacanto.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-10-25
2026-10-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Crisalida Cabanas Villa Yacanto, Argentinië

Villa Yacanto, Villa Yacanto, Argentinië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © valle-de-calamuchita-hoteles.com

All rights reserved